کاربر گرامی:
به اطلاع می رساند نسخه های پایین مرورگر Internet Explorer شامل IE 9 و پایین تر برای مشاهده سایت شرکت مهندسی فکور صنعت تهران پشتیبانی نخواهد شد.
لطفا نسخه مرورگر خود را بررسی و در صورت نیاز آن را به روز رسانی نموده و یا از سایر مرورگر ها استفاده فرمایید.

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی و متالورژی و مجوزها

در سال 1381 شرکت فکور صنعت موفق به دریافت پروانه پژوهش از وزارت صنعت و معدن و تجارت ایران گردید و در پی آن، مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی و متالورژی خود را تاسیس کرد.
این پژوهشکده جزو برجسته ترین مراکز تحقیقاتی حوزه صنايع سنگ آهن، مس و فولاد در خاورمیانه به شمار مي آيد و از امكانات و تجهيزات پيشرفته، گواهینامه تائیدیه صلاحیت ISO 17025 و نيروهاي نخبه و خلاق برخوردار است و به عنوان يك مركز منحصر به فرد در داخل كشور، متصدی فرآيند تحقيق و توسعه (R&D) در شركت است. در سالهای گذشته مقالات تحقيقاتي فراوانی در كنفرانس هاي بزرگ بين المللی توسط محققين اين مركز ارائه شده است.
طی سه دهه فعالیت ، شرکت موفق به اخذ مجوزهای فعالیت از سوی سازمان ها و موسسات ذی ربط در زمینه های طراحی مهندسی ، احداث ، و بهره برداری کارخانجات فرآوری مواد معدنی برای تولید کنسانتره سنگ آهن ، گندله سازی ، فولاد سازی و كارخانجات فرآوری و ذوب مس و آلومينيوم گردیده است.
شركت مهندسی فكور صنعت تهران از سرمایه انسانی با تجربه و كار آزموده ای برخوردار است و به عنوان يك پيمانكار عمومی متخصص و با تجربه ، با شركت های عمده داخلی و خارجی مشاركت می نماید تا از این طریق از فن آوری و تجارب و قابلیت های آنها استفاده نماید.

گالری تصاویر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی و متالورژی و مجوزها

بازگشت به صفحه قبلی بازگشت به صفحه اصلی