کاربر گرامی:
به اطلاع می رساند نسخه های پایین مرورگر Internet Explorer شامل IE 9 و پایین تر برای مشاهده سایت شرکت مهندسی فکور صنعت تهران پشتیبانی نخواهد شد.
لطفا نسخه مرورگر خود را بررسی و در صورت نیاز آن را به روز رسانی نموده و یا از سایر مرورگر ها استفاده فرمایید.

تحقيق و توسعه مركز فرآوری مواد معدنی و متالورژیموضوع نوآوری همواره یكی از ارزش‏های اصلی شركت فكور صنعت تهران بوده است، در نتیجه فعالیت‏های تحقیق و توسعه همواره بخش جدایی ‏ناپذیری از وظایف این شركت بوده و خواهد بود. فعالیتهای واحد تحقیق و توسعه با تاسیس شركت فكور صنعت تهران آغاز شده و با رشد قابل توجهی در حال پیگیری و ادامه است.

بخش تحقیق و توسعه در زمینه فرآوری مواد معدنی خدماتی از جمله كارهای آزمایشگاهی، طراحی مفهومی، پشتیبانی كارخانه، نمونه‏ برداری و راه‏ حل ‏های پایداری در زمان انجام طرح‏ ریزی، طراحی، راه ‏اندازی و بهره‏ برداری پروژه ارائه می‏دهد. در حال حاضر، بخش تحقیق و توسعه كاملا مجهز به بیش از 100 دستگاه است كه در 4 واحد آزمایشگاهی (شیمی، كانه ‏آرایی، متالورژی و فرآوری مواد معدنی) و 1 واحد نیمه صنعتی برای فرآوری مواد معدنی و گندله‏ سازی قرار می‏ گیرند.

این واحد در اتمام موفقیت‏ آمیز بیش از 20 واحد فرآوری سنگ آهن داخل ایران (در مجموع 35 میلیون تن كنسانتره سنگ آهن) در تمامی مراحل از انجام آزمایش‏ها تا آزمایش‏های تضمین عملیاتی كارخانه شریك بوده است. علاوه بر این، تیم تحقیق و توسعه در 10 پروژه بین ‏المللی در سطح كار آزمایشگاهی، طراحی مفهومی، راه‏ اندازی و آزمایش‏های تضمین عملیاتی شركت داشته است.
تیم تحقیق و توسعه با همكاری با نهادهای علمی در زمینه فرآوری و متالورژی، تحقیقات كاربردی و علمی گوناگونی انجام داده است كه نتایج برخی از آن‏ها در كنفرانس‏ های بین‏ المللی معتبر ارائه گردیده است.گالری تصاویر تحقيق و توسعه مركز فرآوری مواد معدنی و متالورژی

بازگشت به صفحه قبلی بازگشت به صفحه اصلی