کاربر گرامی:
به اطلاع می رساند نسخه های پایین مرورگر Internet Explorer شامل IE 9 و پایین تر برای مشاهده سایت شرکت مهندسی فکور صنعت تهران پشتیبانی نخواهد شد.
لطفا نسخه مرورگر خود را بررسی و در صورت نیاز آن را به روز رسانی نموده و یا از سایر مرورگر ها استفاده فرمایید.

تحقيق و توسعه دريك نگاه

موضوع نوآوری همواره یكی از ارزش‏های اصلی شركت فكور صنعت تهران است، در نتیجه فعالیت‏های تحقیق و توسعه همواره بخش جدایی ‏ناپذیری از وظایف این شركت بوده و خواهد بود. فعالیتهای واحد تحقیق و توسعه از ابتدای تاسیس شركت فكور صنعت تهران آغاز گردیده و با رشد قابل توجهی در حال پیگیری و ادامه است.

بخش تحقیق و توسعه در زمینه فراوری مواد معدنی خدماتی از جمله كارهای آزمایشگاهی، طراحی مفهومی، پشتیبانی كارخانه، نمونه‏ برداری و راه‏ حل‏های پایداری در زمان انجام طرح‏ ریزی، طراحی، راه‏ اندازی و بهره‏ برداری پروژه ارائه می‏ دهد. در حال حاضر، بخش تحقیق و توسعه كاملا مجهز به بیش از 100 دستگاه است كه در 4 واحد آزمایشگاهی (شیمی، كانه ‏آرایی، متالورژی و فراوری مواد معدنی) و 1 واحد نیمه صنعتی برای فراوری مواد معدنی و گندله ‏سازی قرار می‏ گیرند.

این واحد در اتمام موفقیت ‏آمیز بیش از 20 واحد فراوری سنگ آهن داخل ایران (در مجموع 35 میلیون تن كنسانتره سنگ آهن) در تمامی مراحل از انجام آزمایش‏ها تا آزمایش‏های تضمین عملیاتی كارخانه شریك بوده است. علاوه بر این، تیم تحقیق و توسعه در 10 پروژه بین‏ المللی در سطح كار آزمایشگاهی، طراحی مفهومی، راه‏ اندازی و آزمایش‏های تضمین عملیاتی شركت داشته است.

تیم تحقیق و توسعه با همكاری با نهادهای علمی در زمینه فراوری و متالورژی، تحقیقات كاربردی و علمی گوناگونی انجام داده است كه نتایج برخی از آن‏ها در كنفرانس‏های بین‏ المللی معتبر ارائه گردیده است.

چشم ‏انداز
ما در نظر داریم كه تا سال 1404 در زمینه فراوری مواد معدنی، مخصوصا سنگ آهن، جزء 10 مركز تحقیقاتی برتر در سطح دنیا باشیم.
در حال حاضر با استفاده از پرسنل تحصیل‏كرده، ماهر، خلاق و باانگیزه، تلاش و بهره‏گیری از تجهیزات مدرن و دقیق آزمایشگاهی و نیمه‏صنعتی، موفق به كسب رتبه برتر در زمینه فعالیت آزمایشگاهی و طراحی مفهومی خطوط فراوری سنگ آهن در سطح داخلی و ناحیه خاورمیانه گردیده‏ایم.

ماموریت
ما در جهان سریعا در حال تحول كنونی، با اتكا به فعالیتهای تحقیقاتی و علمی ممتاز، مزیت رقابتی پایدار برای شركت ایجاد می‏كنیم.

ارزش ‏هاگالری تصاویر تحقيق و توسعه دريك نگاه

بازگشت به صفحه قبلی بازگشت به صفحه اصلی