کاربر گرامی:
به اطلاع می رساند نسخه های پایین مرورگر Internet Explorer شامل IE 9 و پایین تر برای مشاهده سایت شرکت مهندسی فکور صنعت تهران پشتیبانی نخواهد شد.
لطفا نسخه مرورگر خود را بررسی و در صورت نیاز آن را به روز رسانی نموده و یا از سایر مرورگر ها استفاده فرمایید.

منابع انسانی

تنوع و گستردگی فعالیت های شركت در حوزه های بهم پیوسته و مرتبط: مهندسی و طراحی، تدارك و تأمین كالا و تجهیزات، ساخت و اجرای پروژه های بزرگ و در نهایت بهره برداری از آنها بستر بسیار مناسبی برای جذب و پرورش و شكوفائی استعدادها و توانمندیهای نیروی انسانی را فراهم ساخته است.

بینش و نگرش خاص مدیریت شركت به ارزش والای سرمایه انسانی، توجه بیشتر به شناخت و ارج گذاری شایستگی ها، فراهم ساختن امكانات آموزش و پرورش استعدادها، راهبری و تدوین مسیر ترفیعی و رشد و پرورش سرپرستان و مدیران شایسته ای را برای شركت در بر داشته است.

در حال حاضر، با گذشت حدود 20 سال تلاش و كوشش خستگی ناپذیر، شركت مهندسی و ساخت فكور صنعت با گذشت از مراحل مختلف به سطحی از توانمندیهای لازم رسیده است كه با حدود 900 نفر از مردان و زنان متعهد و شایسته كه بیش از 700 نفر آنان را مهندسین و متخصصین و تكنسین های مجرب در رشته های گوناگون تشكیل می دهد عهده دار انجام مسئولیت های خطیر در انجام طرحهای معدنی و صنعتی بزرگ كشور گردد.

حقوق و مزایا

هم اكنون چندین سال است كه مدیران فكور صنعت تهران بر اساس نظام ارزیابی عملكرد سازمان همه ساله در سود شركت سهیم می شوند. همچنین فكور صنعت تهران از پاداش و افزایش حقوق های ویژه برای ارج نهادن به موفقیت ها و دستاوردهای برجسته استفاده می كند. به علاوه پاداش های سالانه بر اساس نتایج ارزیابی عملكرد به كلیه كاركنان تعلق می گیرد.

در فكور صنعت تهران افزایش حقوق پرسنل معمولاً بالاتر از نرخ تورم بوده، و این امر، خود، نشان دهنده بهبود مستمر درآمد و استانداردهای رفاهی كاركنان شركت است.

در فكور صنعت تهران فراهم آوردن بسته ای از حقوق و مزایا، كه به بهترین نحو ممكن نیازهای كاركنان را تأمین كند و در عین حال باعث كاهش توان رقابتی شركت نشود، سیاستی ثابت و راهبردی است. فكور صنعت تهران ادامه ارائه این گونه حقوق و مزایا، در گسترده ترین سطح را از مزیت های رقابتی خود دانسته، آن را برای تحقق استراتژی خود مبنی بر جلب استعدادهای برتر، حیاتی می شمارد.

بازخورد كاركنان

بهره مندی از نظرات كاركنان در سیاست ها و برنامه های راهبردی شركت همواره یكی از اصول مورد توجه مدیریت فكور صنعت تهران بوده است. در فكور صنعت تهران سنت نظر خواهی از كاركنان به سال های دور باز می گردد.

در سال های اخیر، مدیریت ارشد شركت با فراهم ساختن روش های مناسب و ساز و كارهای مدیریتی نوین برای هم بالی و همكاری صمیمانه نیروی انسانی شاغل به این فرآیند رسمیت بیشتری بخشیده و آن را به یكی از مهم ترین ابزارهای مدیریتی خود تبدیل كرده است.

آموزش و توسعه

در فكور صنعت تهران ما به خوبی آگاهیم كه مهم ترین پیش نیاز تحقق چشم انداز شركت، استفاده از تمام امكانات مادی و معنوی آن برای آموزش و پرورش انسان هایی است كه سازندگی در تراز جهانی را راهنمای اعمال خود قرار دهند و خدمت به بهبود كیفیت زندگی انسان ها را مأموریت خود بدانند؛ از همین رو به جرأت می توان گفت پرورش و انگیزش كاركنان مهم ترین وظیفه رهبری شركت است . اعزام همكاران برای بازدید از طرحهای صنعتی بزرگ خارج از كشور، حضور در برنامه های آموزشی مختلف داخلی و اجرای دوره های آموزشی درون سازمانی طی سه سال گذشته، سرمایه گذاری در آموزش نیروی انسانی، را به بیش از چهار برابر افزایش داده است.

بازگشت به صفحه قبلی بازگشت به صفحه اصلی